Yükleniyor...
Doğal Taş Sektörü

40 yılı aşkın süredir Doğaltaş sektöründe ocaklarda ve doğaltaş işleme fabrikalarında kullanılan makine ve ekipmanlar için elastomer ve pvc ürünler üretiyoruz. Bin bir emekle elde ettiğiniz mermer bloklarının ne zorluklarla çıkarılıp işlendiğini biliyoruz. Sizin iş süreçlerini kolaylaştırmak, maliyetlerinizi düşürmek için iş ortağınız olarak çalışmak asıl hedefimiz. Biliyoruz ki sizler gelişip büyüdükçe hepbirlikte daha iyiye doğru ilerleyeceğiz.

Ocak Ürünleri:
Doğaltaş sektöründe ocaklar için özellikli ürünler üretiyoruz. Binbir emekle elde ettiğiniz mermer bloklarının ne zorluklarla çıkarılıp işlendiğini biliyoruz. Sizin iş süreçlerini kolaylaştırmak, maliyetlerinizi düşürmek için Türkiye’de ilk yerli üretimi firmamıza ait olan tescilli Blok Ayırma Hava Yastığı ile 2007'den bu yana yanınızdayız. Türkiye’nin dörtbir yerinde maden ocaklarında sizlerleyiz. Sizlerle birlikte bu süreçte tonlarca ayırdığımız ve devirdiğimiz bloklar oldu taşın topraktan ayrılma süreçlerini hayret ve hayranlıkla izleme fırsatımız oldu.  Sizler her geçen gün geliştikçe bizde sizlerle omuz omuza büyümeye ve kendimizi yenilemeye hem sizlere hem de kendimize yenilikler katmaya devam ediyoruz.
 
 
Fabrika Ürünleri: 
Doğaltaş işleme fabrikalarında kullanılan makine ve ekipmanlar için elastomer ve pvc ürünler üretiyoruz. Makinelerinizin performanslarını arttırmak ve ihtiyaç duyduğunuz elastomer(kauçuk) ürünlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Makinelerinizi kendinize özgü tasarlarken planladığınız parçaları sizin hayal ettiğiniz gibi üretiyor ve makinelerinizin üzerinde işler vaziyete getirmenizi sağlıyoruz. Standart ve özel üretim ürünlerimizle herzaman size destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler gelişip büyüdükçe bizlerde yenileniyoruz.
 
(Referanslarımızı merak ederseniz mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.)
 

Mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz