Yükleniyor...
En Büyük Kazanç
Aldığınız ‘Güven’dir

Güvenal Lastik 1983 senesinde kurulmuştur ve halen İstanbul merkezli olarak hem yurtiçi hem de yurt dışında faaliyetlerini sürdüren sektörünün en büyük elastomer malzeme üretimi gerçekleştiren temsilcilerinden biridir. Özellikle elektrik-enerji, otomotiv, mermer ve endüstri sektörleri başta olmak üzere hemen hemen her alanda üretmiş olduğu özel tasarım ve seri imalat sanayi malzemeleri ile üretimini sürdürmektedir. 
 

Güvenal Lastik bugüne kadar yürütmüş olduğu ilkeli çalışma prensipleri ve kaliteden ödün vermeyen iş yaklaşımı ile müşterilerine güven vermiş ve bu ilke ile çalışmalarına devam etmektedir. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli gelişim ve değişimi takip ederek, müşterilerinin talepleri doğrultusunda portföyünde standart ve özel üretilmiş ürünlere yer vermektedir. 
 

İmalatını kalıp sürecinden başlayarak nihai Ürüne kadar kendi bünyesinde kalifiyeli teknik personeli ile gerçekleştiren Güvenal Lastik San. Ve Tic. Ltd. Şti. kalitesini almış olduğu "ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi" ile taçlandırmıştır. Bu kalite anlayışı ile üretilen ürünler Güvenal Lastik Sanayi ve Güvenal Elastomer tescilli markaları altında sektöre sunulmaktadır. 
 

Halen İstanbul'da toplam 4.000 m2 kapalı alanı aşan fabrikasında 30 kişiyi aşkın kalifiye personeli ile bütün müşterilerine bir ortaklık anlayışı içinde endüstriyel ve özel çözümler sunmaktadır. Sürekli gelişen teknik birikim ve know-how ile yurt içi satış yanında ihracat kalemlerinde hızlı bir artış olmuştur ve mevcut satışların % 30'unu ihracat oluşturmaktadır. 
 

Güvenal Lastik, "En Büyük Kazanç Aldığınız Güvendir" düşüncesiyle müşterilerinin işini kolaylaştıracak, maliyetleri azaltacak çözümler üretmektedir. Bugün faaliyet gösterdiği bütün sektörlerde çok geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Güvenal Lastik, tüm yurt genelinde ve yurtdışında her zaman sunmuş olduğu yüksek kalite standardiyla müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 
 

Misyonumuz

Elastomer (Kauçuk ve Benzeri ürünler) ihtiyacı bulunan tüm makine üretici ve kullanıcıları için  zamanında, istenilen kalite ve maliyette yenilikçi, rekabetçi ve güvenilir ürün üretmenin yanı sıra tecrübeleri paylaşmak.

Vizyonumuz

Sürekli iyileşme ve kazan-kazan anlayışı ile her geçen gün gelişen dünyada güvenilirliği, yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetiyle sektöründe öncü firma konumunu korumak.

Neden Güvenal?
Kalite
Tecrübe
Ürün Çeşitliliği
İnovasyon
Mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz